Pierwszy biznes reklamowy na świecie z własną platformą społecznościową -
FutureNet!

NIEZALEŻNY PARTNER FUTURENET

Zarabiaj na REKLAMIE

Zarabiaj z FutureAdPro

Bądź kreatywny.

Play

Każda paczka generuje nawet 20% zysku!

Aż 15% prowizji
z poleconych usług!

FutureNet to nowoczesny i innowacyjny portal społecznościowy, który łączy najbardziej dynamicznie rozwijające się sektory online: Social Media, Multimedia, Gry Online, Narzędzia Online

Play
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Slider

WITAJ, MIŁO CIĘ POZNAĆ!

Czym jest FutureAdPro


FutureAdPro to pierwszy program RevShare oparty o funkcjonującą platformę społecznościową – FutureNet.

A jaśniej chodzi o to, że inwestując w Adpaki (paczki reklamowe po 50$ za sztukę) i oglądając 10 reklam na dobę (jedna reklama trwa około 30 sekund) zarabiamy około 1% dziennie.

Jak to działa dokładniej opiszę poniżej.

Zapisz się do projektu FutureAdPro teraz!

Jeśli zapiszesz się do mojego zespołu i zakupisz jednorazowo minimum 50 AdPacków gwarantuję Ci udział w zyskach

dostaniesz ode mnie jednorazowo:

100 $ wpłacone na Twoje konto FutureAdPro
lub
połowę z 8% prowizji jaką dostanę za Twoją inwestycję
 
Wybór opcji należy do Ciebie!

Informacje wstępne

Na początek kilka wskazówek, które pomogą nam zacząć przygodę z FutureAdPro

 •  Zanim zainwestujesz w AdPaki warto założyć konto walutowe, ponieważ wszystkie transakcje w systemie odbywają się w USD.
 •  Nie wpłacaj (ani nie wypłacaj) pieniędzy przez portale typu Payza i inne. Jest to nieopłacalne. Wszystkie wpłaty najlepiej robić ze swojego konta walutowego, wtedy prowizje są najniższe.
 •  Pozycja (Twój status), dzieli się na pięć poziomów, które trzeba wykupić. Warto na początek inwestować w III poziom tylko na jeden miesiąc, a później opłacać kolejne poziomy kwotami zarobionymi na własnych reklamach (wtedy nie wydajemy własnych pieniędzy).
 •  Należy też pamiętać o weryfikacji i zabezpieczeniu swojego konta (bez tego nie zarobimy większych kwot).
 •  Tworzenie własnych reklam. To nic innego niż wskazanie linku do konkretnej strony internetowej wraz z krótkim opisem (taka reklama będzie się wyświetlać innym użytkownikom). Dzięki reklamom zarabiamy więcej i możemy opłacać prowizje za "Pozycję".

Co trzeba wiedzieć o AdPakach

Można inwestować w dwa rodzaje paczek: 50$ i 10$. Działanie obu jest takie samo. Ale skupmy się tylko na 50 dolarowych (te po 10$ są nieopłacalne)

 •  Naliczenia co 15 minut na poziomie 1% dziennie.
 •  Obejrzenie 10 reklam kwalifikuje do naliczeń przez 24 godziny.
 •  Maksymalna ilość paczek – 100 (dla paczek 10$) / 1000 (dla paczek 50$)
 •  Każdy AdPack wypracowuje gwarantowane kwoty $12 (dla paczek 10$) lub $60 (dla paczek 50$) po około 130 dniach od zakupu AdPacka. Co stanowi nasz zysk.

Prowizje, status, budowa zespołu

Nie jest to żaden wymóg. Nie musimy nikgo namawiać ani zapraszać. Jednak dzięki budowie zespołu możemy zarobić znacznie więcej.

System oferuje swoim partnerom prowizje od osób, które zaprosimy do zespołu. Kiedy osoba będąca w Twoim zespole zakupi AdPacka, wówczas Ty otrzymasz prowizję,

Wysokość prowizji maksymalnie wynosi aż 8%. Ale uwarunkowana jest naszym wcześniej wykupionym STATUSEM (pozycją) oraz poziomem w sespole osoby od której zbieramy prowizję.

Przy zakupie większej ilości paczek polecam wykupić pozim III na miesiąc (8$), a w krótkim odstępie czasu za zarobione kwoty z reklam opłacać kolejne poziomy.

szczegóły w tabelce obok.

Żeby zarabiać oglądaj reklamy

To bardzo proste. Aby system naliczał nam zaliczki musimy w ciągu doby obejrzeć 10 reklam - to tak zwana kwalifikacja do zarabiania na kolejną dobę. 

 •  Jedna reklama trwa zaledwie 30 sekund.
 •  Nie możesz zminimalizować przeglądarki (reklama zostanie zatrzymana).
 •  Nie możesz również przejść do innej karty w oknie przeglądarki (reklama zostanie zatrzymana).

Tu dowiesz się jak stworzyć własną reklamę i zarabiać dodatkowo.

W zakładce REKLAMOWANIE mamy możliwość tworzenia własnych reklam.
Do każdej reklamy należy dodać liczbę wyświetleń. Wyświetlenia możemy kupować (nie polecam) lub dostać za wykupienie AdPacków (znacznie lepszy sposób).

Im więcej reklam stworzymy i dopiszemy do nich większą ilość wyświetleń tym więcej zarobimy. A za zarobione w ten sposób pieniądze można np. ulepszyć sobie status (nie inwestując własnych pieniędzy!).

Pamiętaj, że kupujesz produkt jakim jest usługa reklamowa. Nie jest to inwestycja i zarobki nie są w ogóle gwarantowane! Przed rejestracją koniecznie zapoznaj się z regulaminem!
Ile czeka się na wypłatę ?

Wypłaty są realizowane do 7 dni.
Ale z reguły czas ich realizacji wynosi 24-48 godzin.

Minimalna kwota wypłaty ?

Minimalna kwota wypłaty to 50$
Nie ma ograniczeń co do ilości wypłat

Prowizje ?

W zależności jak wypłacamy, minimum 4$
+5% , które idzie na zasilenie naszego konta matrycowego FutureNet

Regulamin znajdziesz pod tym linkiem: http://futurenet.club/terms
Proszę koniecznie zapoznać się z nim zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję!

Formularz kontaktowy

PYTANIA? POTRZEBUJESZ WSPARCIA? NAPISZ WIADOMOŚĆ

Kalkulator FutureAdPro

Wprowadź ilość AdPacków i ilość miesięcy po których chciałbyś zaprzestać iwestycji.
Na koniec otrzymasz kwotę jaką zarobisz (w przybliżeniu) po wygaśnięciu ostatniego AdPacka.
Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy wreszcie biznes online nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam. Prezentowany biznes to biznes, który osobiście sprawdziłem i z którego korzystam.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrznych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.
Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.

Zapisz się do projektu FutureAdPro teraz!