Tabela - Łódzka Klasa B Grupa I

Drużyna
Mecze Zwy. Rem. Por. Gole +/- Puntky
1 GKP Husaria Gealan 11 9 1 1 43 - 11 32 28
2 Victoria Stoki 12 8 0 4 41 - 18 23 24
3 KS Ner Łódź 12 7 2 3 25 - 14 11 23
4 Metalowiec Łódź 12 5 4 3 38 - 28 10 19
5 Polonia Andrzejów 11 6 1 4 33 - 24 9 19
6 LKS II Gałkówek 12 5 1 6 35 - 37 -2 16
7 KKS II Koluszki 11 3 4 4 17 - 22 -5 13
8 Kolejarz II Łódź 12 2 3 7 14 - 33 -19 9
9 Powstaniec Dobra 12 2 2 8 9 - 26 -17 8
10 MKS 2000 II Tuszyn 9 0 2 7 9 - 51 -42 2
Łódzka Klasa B Grupa I 2018/2019
Print
kolejka 1 sobota 01 wrzesień, 2018 00:00 Polonia Andrzejów 3 : 2 MKS 2000 II Tuszyn
  sobota 01 wrzesień, 2018 00:00 Metalowiec Łódź 1 : 0 Powstaniec Dobra
  sobota 01 wrzesień, 2018 00:00 Victoria Stoki 2 : 3 LKS II Gałkówek
  sobota 01 wrzesień, 2018 00:00 GKP Husaria Gealan 4 : 0 Kolejarz II Łódź
  niedziela 02 wrzesień, 2018 20:00 KS Ner Łódź 2 : 1 KKS II Koluszki

kolejka 2 sobota 08 wrzesień, 2018 00:00 Kolejarz II Łódź 0 : 3 Victoria Stoki
  sobota 08 wrzesień, 2018 00:00 Polonia Andrzejów 2 : 1 GKP Husaria Gealan
  sobota 08 wrzesień, 2018 00:00 LKS II Gałkówek 7 : 3 Metalowiec Łódź
  niedziela 09 wrzesień, 2018 14:00 MKS 2000 II Tuszyn 1 : 1 KKS II Koluszki

kolejka 3 sobota 15 wrzesień, 2018 00:00 Victoria Stoki 3 : 1 Polonia Andrzejów
  sobota 15 wrzesień, 2018 00:00 GKP Husaria Gealan 8 : 0 MKS 2000 II Tuszyn
  sobota 15 wrzesień, 2018 00:00 KS Ner Łódź 2 : 1 LKS II Gałkówek
  sobota 15 wrzesień, 2018 00:00 Metalowiec Łódź 2 : 3 Kolejarz II Łódź
  niedziela 16 wrzesień, 2018 16:00 KKS II Koluszki 1 : 0 Powstaniec Dobra

kolejka 4 sobota 22 wrzesień, 2018 00:00 GKP Husaria Gealan 2 : 1 Victoria Stoki
  sobota 22 wrzesień, 2018 00:00 Polonia Andrzejów 3 : 3 Metalowiec Łódź
  sobota 22 wrzesień, 2018 00:00 MKS 2000 II Tuszyn 1 : 1 Powstaniec Dobra
  sobota 22 wrzesień, 2018 00:00 Kolejarz II Łódź 0 : 0 KS Ner Łódź
  niedziela 23 wrzesień, 2018 15:00 LKS II Gałkówek 2 : 2 KKS II Koluszki

kolejka 5 sobota 29 wrzesień, 2018 00:00 Powstaniec Dobra 2 : 3 LKS II Gałkówek
  sobota 29 wrzesień, 2018 00:00 KS Ner Łódź 5 : 3 Polonia Andrzejów
  sobota 29 wrzesień, 2018 00:00 Metalowiec Łódź 1 : 1 GKP Husaria Gealan
  sobota 29 wrzesień, 2018 00:00 Victoria Stoki 12 : 2 MKS 2000 II Tuszyn
  niedziela 30 wrzesień, 2018 16:00 KKS II Koluszki 2 : 2 Kolejarz II Łódź

kolejka 6 sobota 06 październik, 2018 00:00 GKP Husaria Gealan 2 : 1 KS Ner Łódź
  sobota 06 październik, 2018 00:00 Victoria Stoki 2 : 3 Metalowiec Łódź
  sobota 06 październik, 2018 00:00 MKS 2000 II Tuszyn 0 : 7 LKS II Gałkówek
  sobota 06 październik, 2018 15:00 Polonia Andrzejów 3 : 1 KKS II Koluszki
  sobota 06 październik, 2018 15:00 Kolejarz II Łódź 0 : 1 Powstaniec Dobra

kolejka 7 sobota 13 październik, 2018 00:00 KS Ner Łódź 0 : 1 Victoria Stoki
  sobota 13 październik, 2018 00:00 Powstaniec Dobra 2 : 1 Polonia Andrzejów
  sobota 13 październik, 2018 00:00 LKS II Gałkówek 3 : 0 Kolejarz II Łódź
  sobota 13 październik, 2018 00:00 Metalowiec Łódź 12 : 1 MKS 2000 II Tuszyn
  niedziela 14 październik, 2018 16:00 KKS II Koluszki 2 : 5 GKP Husaria Gealan

kolejka 8 sobota 20 październik, 2018 00:00 MKS 2000 II Tuszyn 0 : 3 Kolejarz II Łódź
  sobota 20 październik, 2018 00:00 Polonia Andrzejów 5 : 1 LKS II Gałkówek
  sobota 20 październik, 2018 00:00 GKP Husaria Gealan 6 : 0 Powstaniec Dobra
  sobota 20 październik, 2018 00:00 Metalowiec Łódź 2 : 0 KS Ner Łódź
  sobota 20 październik, 2018 16:00 Victoria Stoki 5 : 0 KKS II Koluszki

kolejka 9 sobota 27 październik, 2018 00:00 Kolejarz II Łódź 1 : 8 Polonia Andrzejów
  sobota 27 październik, 2018 00:00 KS Ner Łódź 4 : 2 MKS 2000 II Tuszyn
  sobota 27 październik, 2018 00:00 Powstaniec Dobra 1 : 4 Victoria Stoki
  sobota 27 październik, 2018 00:00 LKS II Gałkówek 3 : 8 GKP Husaria Gealan
  niedziela 28 październik, 2018 16:00 KKS II Koluszki 4 : 2 Metalowiec Łódź

kolejka 2 niedziela 04 listopad, 2018 00:00 Powstaniec Dobra 1 : 2 KS Ner Łódź

Kolejka 10 sobota 06 kwiecień, 2019 00:00 LKS II Gałkówek 1 : 2 Victoria Stoki
  sobota 06 kwiecień, 2019 00:00 Powstaniec Dobra 1 : 1 Metalowiec Łódź
  niedziela 07 kwiecień, 2019 00:00 Kolejarz II Łódź 1 : 2 GKP Husaria Gealan
  niedziela 07 kwiecień, 2019 16:00 KKS II Koluszki 0 : 0 KS Ner Łódź

Kolejka 11 sobota 13 kwiecień, 2019 00:00 GKP Husaria Gealan 4 : 0 Polonia Andrzejów
  sobota 13 kwiecień, 2019 00:00 Victoria Stoki 5 : 1 Kolejarz II Łódź
  sobota 13 kwiecień, 2019 00:00 Metalowiec Łódź 5 : 3 LKS II Gałkówek
  sobota 13 kwiecień, 2019 00:00 KS Ner Łódź 3 : 0 Powstaniec Dobra

Kolejka 12 sobota 20 kwiecień, 2019 00:00 LKS II Gałkówek 1 : 6 KS Ner Łódź
  sobota 20 kwiecień, 2019 00:00 Kolejarz II Łódź 3 : 3 Metalowiec Łódź
  sobota 20 kwiecień, 2019 00:00 Polonia Andrzejów 4 : 1 Victoria Stoki
  sobota 20 kwiecień, 2019 15:00 Powstaniec Dobra 0 : 3 KKS II Koluszki

Kolejka 13 sobota 27 kwiecień, 2019 00:00 Victoria Stoki - : - GKP Husaria Gealan
  sobota 27 kwiecień, 2019 00:00 Metalowiec Łódź - : - Polonia Andrzejów
  sobota 27 kwiecień, 2019 00:00 KS Ner Łódź - : - Kolejarz II Łódź
  niedziela 28 kwiecień, 2019 15:00 KKS II Koluszki - : - LKS II Gałkówek

Kolejka 14 sobota 04 maj, 2019 00:00 Polonia Andrzejów - : - KS Ner Łódź
  sobota 04 maj, 2019 00:00 GKP Husaria Gealan - : - Metalowiec Łódź
  sobota 04 maj, 2019 17:30 Kolejarz II Łódź - : - KKS II Koluszki
  niedziela 05 maj, 2019 00:00 LKS II Gałkówek - : - Powstaniec Dobra

Kolejka 15 sobota 11 maj, 2019 00:00 Metalowiec Łódź - : - Victoria Stoki
  sobota 11 maj, 2019 00:00 KS Ner Łódź - : - GKP Husaria Gealan
  sobota 11 maj, 2019 00:00 Powstaniec Dobra - : - Kolejarz II Łódź
  niedziela 12 maj, 2019 16:00 KKS II Koluszki - : - Polonia Andrzejów

Kolejka 16 sobota 18 maj, 2019 00:00 Victoria Stoki - : - KS Ner Łódź
  sobota 18 maj, 2019 00:00 Polonia Andrzejów - : - Powstaniec Dobra
  niedziela 19 maj, 2019 00:00 Kolejarz II Łódź - : - LKS II Gałkówek
  niedziela 19 maj, 2019 18:00 GKP Husaria Gealan - : - KKS II Koluszki

Kolejka 17 sobota 25 maj, 2019 00:00 LKS II Gałkówek - : - Polonia Andrzejów
  sobota 25 maj, 2019 00:00 KS Ner Łódź - : - Metalowiec Łódź
  sobota 25 maj, 2019 00:00 Powstaniec Dobra - : - GKP Husaria Gealan
  niedziela 26 maj, 2019 16:00 KKS II Koluszki - : - Victoria Stoki

Kolejka 18 sobota 01 czerwiec, 2019 00:00 Victoria Stoki - : - Powstaniec Dobra
  sobota 01 czerwiec, 2019 00:00 Polonia Andrzejów - : - Kolejarz II Łódź
  sobota 01 czerwiec, 2019 00:00 GKP Husaria Gealan - : - LKS II Gałkówek
  sobota 01 czerwiec, 2019 15:00 Metalowiec Łódź - : - KKS II Koluszki