16 Paź

Raport meczowy grup młodzieżowych

Juniorzy mogli umocnić się w czubie tabeli, jednak szansy nie wykorzystali.. Trampkarze łatwo porodzili sobie z czerwoną latarnią. Drużyna młodzików nie przywiozła punktów z Łodzi. Orliki wygrywają w meczu derbowym

E2 Orlik Grupa 3

Derby wygrane! Z małymi przygodami wygrywamy na wyjeździe z sąsiadem zza miedzy. Mecz układał się nie do końca po naszej myśli, najpierw przegrywaliśmy 1:0, później 2:1 ale ostatecznie wygraliśmy.

Kolejny mecz zagramy u siebie z LZS Justynów
Spotkanie zaplanowano na sobotę 21 października 2017 r. na godzinę 12:30 w Koluszkach

Start Brzeziny - KKS Koluszki 2:5
gole: Ola Grzelak x3, Mateusz Tryt, Jakub Robaszek

 

D2 Młodzik Grupa 3

Ciężka przeprawa czekała nas w Łodzi, mecz z wiceliderem Łódzką Akademią Futbolu. Niestety nie udało się choćby zdobyć bramki.

Kolejny mecz zagramy u siebie z LZS Justynów
Spotkanie zaplanowano na środę 18 października 2017 r. na godzinę 16:00 w Koluszkach

Łódzka Akademia Futbolu - KKS Koluszki 5:0
gole: ---

 

C2 Trampkarz Grupa 1

Po dość jednostronnym widowisku nasza drużyna pokonała Iskrę Dobroń. Drużyna zagrała mądrze i wykorzystała niemal stuprocentowo swoje okazje. W pewnym momencie mecz zrobił siębrzydki, a zawodnicy zamiast grać w piłkę nieszczędzili sobie

Następny mecz zagramy na wyjeździe z GKS Bedlno
Spotkanie zaplanowano na sobotę 21 października  2017 r. na godzinę 11:00 w Bedlnie. Jednak nasz Klub będzie wnioskował o przełożenie spotkania w związku z wyjazdem kilku zawodników.

KKS Koluszki - Iskra Dobroń 9:0
gole: Filip Bator x5, Kacper Michalak x2, Damian Cieniak, Michał Grobelny

 

B2 Junior Młodszy

Osłabienia kadrowe i dobrze poukładana tego dnia drużyna Kolejarza nie pozwoliły rozwinąć skrzydeł naszej drużynie. Niestetry gładko przegrywamy, a można było się umocnić w czubie tabeli.

Następny mecz zagramy na wyjeździe z Różą Kutno
Spotkanie zaplanowano na niedzielę 22 października 2017 r. na godzinę 11:00 w Kutnie (ul. bł. ks. Michała Oziębłowskiego 1)

KKS Koluszki - Kolejarz Łódź 0:4
gole: ---

Nie siedź w domu. Przyjdź na trening!