Pierwszy biznes reklamowy na świecie z własną platformą społecznościową

NIEZALEŻNY PARTNER FUTURENET

Odkryj wolość
ZACZNIJ ZARABIAĆ

Image is not available

Zarabiaj z FutureAdPro

Bądź kreatywny.

Play

Każda paczka generuje nawet 20% zysku!

Aż 15% prowizji
z poleconych usług!

FutureNet to nowoczesny i innowacyjny portal społecznościowy, który łączy najbardziej dynamicznie rozwijające się sektory online: Social Media, Multimedia, Gry Online, Narzędzia Online.

Play
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Slider

WITAJ, MIŁO CIĘ POZNAĆ!

Czym jest FutureAdPro


FutureAdPro to pierwszy program RevShare oparty o funkcjonującą platformę społecznościową – FutureNet.

A jaśniej chodzi o to, że zakupujesz paczki reklamowe - wyświetlenia Twojej reklamy - zwane AdPack.

Występują dwa rodzaje paczek

10 $ - gwarantuje 160 wyświetleń reklamy

50 $ - gwarantuje 800 wyświetleń reklamy

Jeżeli zakupisz Adpaki (paczki reklamowe po 50$ za sztukę) i sam będziesz oglądać 10 reklam na dobę (jedna reklama trwa około 30 sekund) to Firma FutureNet będzie się z Tobą dzielić zyskami ze swojej działalności, gwarantując Ci, że każdy Adpack zakupiony:

za 10$ wygeneruje kwotę 12$,

za 50$ wygeneruje kwotę 60$.

Jak to działa dokładniej opiszę poniżej.

Zapisz się do projektu FutureAdPro teraz!

Jeśli zapiszesz się do mojego zespołu i zakupisz jednorazowo minimum 50 AdPacków gwarantuję Ci udział w zyskach

dostaniesz ode mnie jednorazowo:

100 $ wpłacone na Twoje konto FutureAdPro
lub
połowę z 8% prowizji jaką dostanę za Twoją inwestycję
 
Wybór opcji należy do Ciebie!

JAK TO DZIAŁA

Jeśli chcesz zacząć przygodę z FutureAdPro wcale nie musisz inwestować wielkich kwot. (Wiadomo, że jak zainwestujesz większą kwotę to zarobek będzie większy i zwrot inwestycji szybszy).

Ale tak naprawdę wystarczy zainwestować w jedną paczkę AdPack, żeby zacząć zarabiać.

My spróbujemy opisać nasz przykład na zainwestowaniu w 2 paczki AdPack (jedna paczka koszutje 50$) i inwestujemy 100$.
 • Dzienny zarobek to około 1%, stąd wiemy, że dziennie będziemy zarabiać około 1$
 • Po około 50 dniach zarobimy na kolejnego AdPacka.
 • Po zakupie tego AdPacka zaczynają zarabiać nam już 3 paczki (wartości 150$), więc zarabiamy 1,5$ dziennie.
 • Po około 85 dniach od rozpoczęcia inwestycji (około 35 dni od zakupu naszego trzeciego AdPacka) zarobimy kolejne 50$ i będziemy mogli kupić czwartą już paczkę. Teraz nasz dzienny zarobek wrzośnie do 2$.
 • Po około 110 dniach od rozpoczęcia inwestycji (około 25 dni od zakupu naszego czwartego AdPacka) znowu możemy dokonać zakupu za 50$ i zacznie nam pracować 5 paczek. Zarabiamy 2,5$ dziennie.
 • Nadejdzie dzień 120, kiedy nasze pierwsze zakupione (2) AdPacki zarobią 60$ (120%) i wygasną (znikną). Zostaniemy wtedy z trzema (3) paczkami i nasz zarobek znowu będzie wynosił 1,5$ dziennie.
Dalej system działa analogicznie. Czyli około 140 dnia kupujemy kolejną paczkę i zarabiamy więcej. Następnie około dnia 170 wygaśnie nam paczka kupiona w dniu 50 i równocześnie będziemy mogli kupić kolejną.
Postępując tak dalej po roku powinniśmy posiadać 6 pracujących AdPacków.
Jeżeli zaprzestaniemy w tym momencie inwestycji, musimy odczekać 120 dni na wygaśnięcie naszych paczek i nasz zarobek wyniesie (po odliczeniu prowizji) około 200$. Pamiętając, że kupiliśmy paczki za 100$ (po około 500 dniach) zarobimy drugie tyle.

Oczywiście przez cały okres 365 dni + 120 dni (wygaszania) musimy oglądać 10 reklam dziennie, bez tego nasze AdPacki nie generują zysku.
Należy pamiętać, że wszystkie te wyliczenia są czysto teoretyczne (tak przedstawia je Firma PutureNet).
Firma nie gwarantuje nam zarobków każdego dnia (mogą się zdarzyć dni z zerowym zyskiem), nie gwarantuje też, że dzienny zarobek sięgnie 1% (może to być nawet 0,1% dziennie).
Gwarantuje nam to, że każda paczka:
10$ - wygeneruje 12$
50$ - wygeneruje 60$
w czasie zbliżonym do 120 dni (jednak z doświadczenia wiem, że może to być nawet 160 dni).

Nowości od 2019 r.:
 • FutureNet 2.0

 • nowy design i silnik FutureNet i FutureAdPro: eliminacja błędów i poprawa funkcjonalności oraz szybkości działania
 • w dalszym ciągu będziemy wynagradzani za aktywność i polecanie portalu
 • dalszy rozwój sieci kawiarni i restauracji FutureNetCafe
 • dołączenie do FutureNet 1,5 milionowej społeczności z innych branży MLM (na chwilę FutureNet skupia 3 miliony użytkowników z całego świata)
 • dalszy rozwój Fundacji FutureNet niosącej pomoc potrzebującym oraz FutureNet Sport, sponsorujący drużyny i zawodników ze świata sportu
 • FutoroCoin ma wejść na jedną z większych giełd kryptowalut — BITTREX
 • kryptowaluta również pojawi się w rankingu CoinMarketCap
 • rozwój sieci Futuromatów (FuturoCoin ATM), gdzie w obieg trafi 2500 sztuk maszyn
 • ekspansja na szeroką skalę płatności FTO

W praktyce wygkląda to tak:
 • zacznijmy od zakupu paczki 50$ - w rzeczywistości będzie kosztowała więcej (ile więcej to już zależy jaki sposób zakupu wybierzemy), ponieważ czy to będzie przelew bankowy lub inna forma (np Dotpay) to zawsze naliczą nam do tego prowizję, a ewentualny kurs USD też może być zawyżony.
 • z moich wyliczeń wynika, że zarobek dzienny w praktyce wynosi około 0,9% co daje średno 0,45$
 • paczka 50$ zarabia 60$ zazwyczaj dłużej (niż 120 dni) bo około 130 czasem dłużej.
 • Rzeczywisty zysk nie wynosi 60$ tylko około 57$ (95% z 60 = 57$ idzie na nasze konto zarobkowe a 5% z 60 = 3$ idzie na konto reklamowe)
 • Na koniec informacja o wypłatach naszych środków. Tutaj też czekają na nas kolejne prowizje: 5% na matryce w FutureNet oraz za dokonanie wypłaty (tu wysokość zależy od wyboru rodzju wypłaty).
Teraz wiesz już jak wygląda to w praktyce. Nikt nie obiecuje gruszek na wierzbie. Ale jeśli będziesz cierpliwy Twoje zarobki odpowiednio wzrosną.

Pamiętaj o kliku rzeczach:

 • działamy długofalowo, nie możemy tu myśleć o szybkim zysku!!!
 • uważamy na kurs USD przy zakupie AdPacków i kurs USD kiedy wypałcamy nasz zarobek (żeby nie był niższy przy wypłacie niż przy zakupie bo wtedy możemy nawet stracić).
 • należy pamiętać, że każda ilość zakupionych jednorazowo AdPacków wygaśnie po około 120-160 dniach i całkowita ilość zarabiających paczek nam się zmniejszy i będziemy mniej zarabiać. 
Kalkulator należy traktować wyłącznie poglądowo, ponieważ nie uwzględnia on żadnych prowizji (ani tych związanych z kursem USD, ani pobieranych przy wypłatach, ani przekazywanych na konto reklamowe).

FutureNet daje nam również inne możliwości zarobku!

BannersApp

To aplikacja na telefony komórkowe.
Nie musimy nic kupować (to podstawowa zaleta tej aplikacji).
Jeśli chcemy zarobić realne pieniądze, jedyne co musimy zrobić to pozostawić aplikację włączoną i za każdym razem kiedy wybudzimy telefon z uśpienia (włączymy ekran) wyświetli nam się reklama, którą możemy natychmiast wyłączyć.
Działając w ten sposób jesteśmy w stanie zarobić do 5$ tygodniowo.
Może nie są to wielkie pieniądze, ale są i nie wymagają żadnego wysiłku.
Firma FutureNet zaleca oglądanie 200 reklam dziennie, ale każda ilość wygeneruje zysk.

telefony_ba.png

Informacje wstępne

Na początek kilka wskazówek, które pomogą nam zacząć przygodę z FutureAdPro

 •  Adres EMAIL, na który zakładamy konto - nwjlepiej żeby był to GMAIL (na inne adresy częśto nie przychodzą, albo przychodzą z dużym opóźnieniem wiadomosci aktywująca konto),
 •  Zanim zainwestujesz w AdPaki warto założyć konto walutowe, ponieważ wszystkie transakcje w systemie odbywają się w USD.
 •  Nie wpłacaj (ani nie wypłacaj) pieniędzy przez portale typu Payza i inne. Jest to nieopłacalne. Wszystkie wpłaty najlepiej robić ze swojego konta walutowego, wtedy prowizje są najniższe.
 •  Pozycja (Twój status), dzieli się na pięć poziomów, które trzeba wykupić. Warto na początek inwestować w III poziom tylko na jeden miesiąc, a później opłacać kolejne poziomy kwotami zarobionymi na własnych reklamach (wtedy nie wydajemy własnych pieniędzy).
 •  Należy też pamiętać o weryfikacji i zabezpieczeniu swojego konta (bez tego nie zarobimy większych kwot).
 •  Tworzenie własnych reklam. To nic innego niż wskazanie linku do konkretnej strony internetowej wraz z krótkim opisem (taka reklama będzie się wyświetlać innym użytkownikom). Dzięki reklamom zarabiamy więcej i możemy opłacać prowizje za "Pozycję".

Co trzeba wiedzieć o AdPakach

Można inwestować w dwa rodzaje paczek: 50$ i 10$. Działanie obu jest takie samo. Ale skupmy się tylko na 50 dolarowych (te po 10$ są nieopłacalne)

 •  Naliczenia co 15 minut na poziomie 1% dziennie.
 •  Obejrzenie 10 reklam kwalifikuje do naliczeń przez 24 godziny.
 •  Maksymalna ilość paczek – 100 (dla paczek 10$) / 1000 (dla paczek 50$)
 •  Każdy AdPack wypracowuje gwarantowane kwoty $12 (dla paczek 10$) lub $60 (dla paczek 50$) po około 130 dniach od zakupu AdPacka. Co stanowi nasz zysk.


Dla przykładu.

Jeśli zainwestujesz w 50 AdPacków, czyli 2'500 $, zakładając, że nie będziesz dokonwyał żadnych reinwestycji w kolejne AdPacki ze swoich zarobków, to po około 130 dniach (niecałe 5 miesięcy) będziesz mógł wypłacić 3'000 $ (minus prowizje: 5% na ulepszenie Twojego konta FutureNet i 7$ na przelew bankowy).

Jeśli będziesz chciał reinwestować zarobione pieniądze przez jakiś czas (np. planujesz większą wypłatę po 2 latach), wówczas skorzystaj z klakulatora, aby dowiedzieć się w przybliżeniu ile zarobisz w danym okresie.

Prowizje, status, budowa zespołu

Nie jest to żaden wymóg. Nie musimy nikgo namawiać ani zapraszać. Jednak dzięki budowie zespołu możemy zarobić znacznie więcej.

System oferuje swoim partnerom prowizje od osób, które zaprosimy do zespołu. Kiedy osoba będąca w Twoim zespole zakupi AdPacka, wówczas Ty otrzymasz prowizję,

Wysokość prowizji maksymalnie wynosi aż 8%. Ale uwarunkowana jest naszym wcześniej wykupionym STATUSEM (pozycją) oraz poziomem w sespole osoby od której zbieramy prowizję.

Przy zakupie większej ilości paczek polecam wykupić pozim III na miesiąc (8$), a w krótkim odstępie czasu za zarobione kwoty z reklam opłacać kolejne poziomy.

szczegóły w tabelce obok.

Żeby zarabiać oglądaj reklamy

To bardzo proste. Aby system naliczał nam zaliczki musimy w ciągu doby obejrzeć 10 reklam - to tak zwana kwalifikacja do zarabiania na kolejną dobę. 

 •  Jedna reklama trwa zaledwie 30 sekund.
 •  Nie możesz zminimalizować przeglądarki (reklama zostanie zatrzymana).
 •  Nie możesz również przejść do innej karty w oknie przeglądarki (reklama zostanie zatrzymana).

Tu dowiesz się jak stworzyć własną reklamę i zarabiać dodatkowo.

W zakładce REKLAMOWANIE mamy możliwość tworzenia własnych reklam.
Do każdej reklamy należy dodać liczbę wyświetleń. Wyświetlenia możemy kupować (nie polecam) lub dostać za wykupienie AdPacków (znacznie lepszy sposób).

Im więcej reklam stworzymy i dopiszemy do nich większą ilość wyświetleń tym więcej zarobimy. A za zarobione w ten sposób pieniądze można np. ulepszyć sobie status (nie inwestując własnych pieniędzy!).

Pamiętaj, że kupujesz produkt jakim jest usługa reklamowa. Nie jest to inwestycja i zarobki nie są w ogóle gwarantowane! Przed rejestracją koniecznie zapoznaj się z regulaminem!
Ile czeka się na wypłatę ?

Wypłaty są realizowane do 7 dni.
Ale z reguły czas ich realizacji wynosi 24-48 godzin.

Minimalna kwota wypłaty ?

Minimalna kwota wypłaty to 50$
Nie ma ograniczeń co do ilości wypłat

Prowizje ?

W zależności jak wypłacamy, minimum 4$
+5% , które idzie na zasilenie naszego konta matrycowego FutureNet

Regulamin znajdziesz pod tym linkiem: http://futurenet.club/terms
Proszę koniecznie zapoznać się z nim zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję!

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz jakieś pytania...
Jeżeli masz wątpliwości...
Jeżeli potrzebujesz pomocy przy programie...

Napisz do mnie! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, rozwieję wątpliwości i pomogę rozwiązać każdy problem związany z FutureNet.

fap_logo.png
baa.png
fc.png
FNWALLET - COLOR.png
FuturoNetwork_Normal.png
fs.png

Film promocyjny 2018

Kalkulator FutureAdPro

Wprowadź ilość AdPacków w zółtym polu.
Na koniec otrzymasz kwotę jaką zarobisz (w przybliżeniu) po wygaśnięciu ostatniego AdPacka.
Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy wreszcie biznes online nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam. Prezentowany biznes to biznes, który osobiście sprawdziłem i z którego korzystam.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrznych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.
Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.

Zapisz się do projektu FutureAdPro teraz!